Loading…

Mposhtet kampioni, Atletico Madrid e fiton ndeshjen e parë ndaj Liverpoolit

  • 18/02/2020 | 22:55

Mposhtet kampioni, Atletico Madrid e fiton ndeshjen e parë ndaj Liverpoolit

Atletico Madridi ka shënuar fitore në ndeshjen e parë ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Skuadra madrilene ka shënuar fitore minimale ndaj kampionit në fuqi në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt.

Ndeshja e zhvilluar sonte në ‘Wanda Metropolitano’ ka përfunduar me rezultatin 1-0, me golin e shënuar nga Saul Niguez në minutën e 4’të.

Ndeshja e kthimit zhvillohet më 11 mars në ‘Anfield Road’. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë