Loading…

Mrekulli në qiellin argjentinas: Vizion i Krishtit apo lojë e dritës |FOTO

  • 19/05/2019 | 23:19

Mrekulli në qiellin argjentinas: Vizion i Krishtit apo lojë e dritës |FOTO

Një fotografi e parëndomtë e një siluete të ngjashme me Jezu Krishtin është shfaqur në qiell mbi Argjentinë, transmeton Gazeta Metro.


Monika Aramaio, banore e San Salvador der Jujuiit në veri të Argjentinës, e ka bërë këtë fotografi me telefonin se saj mobil.

Fotografia menjëherë është bërë virale.

Shumë përdorues e kanë krahasuar këtë siluetë me statujën e Krishtit shpëtimtar në Rio de Zhaneiro, i cili ka pozitë të njëjtë të duarve.

Mirëpo, ka skeptikë, të cilën mendojnë se fotografia është e përpunuar dhe se fjala është për Photoshopin./gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë