Loading…

Muaji i surprizave: Edhe Mozzik paralajmëron këngën e re

  • 13/02/2020 | 20:26

Muaji i surprizave: Edhe Mozzik paralajmëron këngën e re

Para disa javësh ai paralajmëroi se më në fund po punon në një projekt i cili do të jetë i tëri në gjuhën gjermane.


“Auf Wiedersehen”, titullohet projekti i ri i cili parashihet të publikohet me datë 14 shkurt – që i bie të jetë dita e të dashuruarve.

Mirëpo kjo nuk është e gjitha! Projekti do të publikohet në orët e para të mesnatës, në ora 00:00, dhe përbrenda ka një tjetër surprizë për dëgjuesit e tij.

Projekti i cili do të jetë i tëri në gjuhën gjermane (i pari ky për reperin), do te ketë edhe një surprizë në gjuhën shqipe.

Se cka ka përgatitur reperi për fansat e tij, mbetet të shihet deri në momentin e publikimit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë