Loading…

Muhamet Ramadani shpërblehet me medalje në Kampionatin Ballkanik

  • 10/02/2019 | 16:52

Muhamet Ramadani shpërblehet me medalje në Kampionatin Ballkanik

Muhamet Ramadani është shpërblyer në Kampionatin Ballkanik U-20.


Talenti i atletikës, Muhamet Ramadani, Shpresë Olimpike 2019, ka fituar medaljen e bronztë në Kampionatin Ballkanik U-20 me dyer të mbyllura, që po mbahet në Stamboll, bën të ditur Komiteti Olimpik i Kosovës.

16-vjeçari fitoi të bronztën në hedhjen e gjylës 6 kg.

KOK-u ka bërë të ditur se detajet dhe rezultatet tjera të garuesve tanë do të zbulohen me vonë të cilët po garojnë në Stamboll./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë