Loading…

Muhaxheri është i sigurt edhe për një mandat

  • 26/04/2017 | 21:38

Muhaxheri është i sigurt edhe për një mandat

Kryetari i komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri është i sigurt edhe për një mandat tjetër.


Ai thotë se ka realizuar mjaftueshëm për ta pasur besimin e vazhdueshëm të qytetarëve.

“Besoj thellësisht që me punën që e kemi bërë si LDK këto zgjedhje i fitojmë fuqishëm por edhe tjerat”, ka thënë ai, shkruan Koha.net

Tutje Muhaxheri thotë se demarkacioni duhet të votohet si i tillë dhe deputetët që nuk po e bëjnë këtë, po mbrojnë interesa personale.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë