Loading…

Muller tallet me Barcelonën

  • 11/12/2021 | 09:06

Muller tallet me Barcelonën

Bayern Munich është kthyer në bishën e zezë të Barcelonës, falë edhe paraqitjeve të një lojtari që duket se lartësohet në ndeshjet ndaj katalanasve.


Thomas Muller theu ngërçin në ndeshjen e së mërkurës në Allianz Arena, duke shënuar golin e tij të 8 në 7 ndeshje kundër Barcelonës.

Mesfushori gjerman kishte shënuar edhe në ndeshjen e parë dhe gjashtëmbëdhjetë muaj më parë ai ishte më i miri në fushë (me dy golësh) në rezultatin e bujshëm 8-2 në Lisbonë, raporton TuttoMercatoWeb.

Muller, megjithatë, shkoi më tej këtë herë, duke u tallur me kundërshtarët e tij në Twitter:

“Më pëlqen të luaj kundër Barçës”, ka shkruar ai me keqdashje duke postuar disa foto nga ndeshjet e fundit mes Bayernit dhe Barcelonës.

Megjithatë ai më pas e ka fshirë mesazhin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë