Loading…

Muluma kapet “mat” me të dashurën

  • 12/08/2020 | 16:24

Muluma kapet “mat” me të dashurën

Këngëtari Maluma është një prej emrave shumë të dashur për publikun, sidomos femrat.


Në koncertet që mbante ai, vajzat bënin shumë zhurmë madje ka pasur edhe prej atyre që kanë hequr të brendshmet dhe i kanë hedhur drejt tij.

Mirëpo Maluma tani e ka gjetur dashurinë dhe së fundmi u kap mat në disa momente intime me të.

Nuk dihet ende se kush është vajza misterioze që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit. Ata ishin duke shijuar një drekë në Nju Jork, kur janë fotografuar. Në foto çifti shihet duke shkëmbyer puthje, ndërsa këngëtari i përkëdhelte fytyrën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë