Loading…

Mund t’iu kenë ikur: Shijojeni këto gola të bukura nga mesfushori i Kosovës, Herolind Shala

  • 15/04/2019 | 18:40

Mund t’iu kenë ikur: Shijojeni këto gola të bukura nga mesfushori i Kosovës, Herolind Shala

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Herolind Shala, duket se ka arritur që shumë shpejtë të ambientohet te skuadra e tij e re norvegjeze, Valerenga, transmeton Gazeta Metro.


Herolind Shala shkëlqeu me dy gola dhe një asisit në fitoren që skuadra e tij e arriti dje ndaj Tromosos me rezultatin 4-1.

Këto ishin dy golat e parë dhe asisti i parë i Shalës në fanellën e Valerengas.

Pas kësaj fitore, Valerenga tani pas katër  ndeshjeve të zhvilluara në Eliteserien të Norvegjisë grumbullon 6 pikë dhe pozicionohet në vendin e 5-të./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë