Loading…

Murgesha bëhet milionere duke shitur kanabis

  • 14/05/2019 | 23:23

Murgesha bëhet milionere duke shitur kanabis

E dashuruar pas një burri të divorcuar dhe së bashku prindër të tre fëmijëve, ishin në një harmoni të plotë familjare.


Por gjithçka u shkatërrua kur ajo mori vesh se disa vite më vonë, 1 milion $ kursime ishin zhdukur. Bashkëshorti i saj kishte vjedhur çdo qindarkë.

Më pas ajo zbuloi në garazhin e shtëpisë një skedar që nxorri në shesh se ai nuk ishte divorcuar kurrë dhe ishte ende i martuar me gruan e tij të parë.

Pas një sërë vendimesh në jetën e saj, tashmë jeton si murgeshë në Kaliforni dhe ka ngritur në këmbë një perandori kanabisi, e cila vlen plot 5 milion $.

Ligji në Kaliforni citon se mund të rrisni një sasi të limituar të bimëve për përdorim personal.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë