Loading…
Murinho sulmon ashpër ekipin e Guardiolas
  • 19/08/2018 | 11:29

Murinho sulmon ashpër ekipin e Guardiolas

Kampioni i Premierë Ligës, Manchester City, është klub i pasur, por s’mund të blejë klasin, ka thënë trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho.

Mourinho iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve për dokumentarin 10 milionë funtesh të Cityt për Amazon Prime, “All or Nothing”, që u publikua më herët gjatë vitit.

Në të shihen prapaskenat e sezonit ku City fitoi me rekord pikësh, 100 sosh.

“Nuk e kam parë, por i di disa gjëra për filmin. Reagimi im është se nëse jeni klub i pasur ju mund të bleni top-lojtarë, por s’mund të blini klasin. Ky është reagimi im i parë. Reagimi i dytë është sepse jam në film, mund të kërkoj honorar”, ka deklaruar ai duke shtuar se pa të në film, filmi nuk do të shitej shumë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë