Loading…

Muriqi shënon për Lazion

  • 27/01/2021 | 18:26

Muriqi shënon për Lazion

Vedat Muriqi ka shënuar golin e parë të barazimit me ndeshjen ndaj Atalantas, duel ky në kuader të çerekfinales së kupës së Italisë, transmeton Gazeta Metro.

Muriq ka shënuar golë ne minutën e 17të të takimit.

Rezultati aktual i takimit është 2:0./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë