Loading…

Mushkolaj e quan ministër kot Rifat Latifin

  • 23/09/2022 | 21:03

Mushkolaj e quan ministër kot Rifat Latifin

Gazetari Imer Mushkolaj ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë, Rifat Latifi, me një shkrim në rrjetin social Facebook.


Mushkolaj ka publikuar një artikull të Koha.net ku thuhet se për të bërë një rezonancë në QKUK duhet pritur deri në gusht të 2023-s.

Ai krahas këtij artikulli e quajti ministrin Latifi si ‘ministri kot’.

“Kallxoni dikush atij ministrit kot, Mr. Tripit. Atij që po thotë se bëhet mirë edhe nja 10 vjet”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë