Loading…

Mushkolaj: Ma mirë na bjen me shku krejtve me jetu n’veri, bile na pagun shteti rrymën

  • 18/01/2022 | 20:37

Mushkolaj: Ma mirë na bjen me shku krejtve me jetu n’veri, bile na pagun shteti rrymën

Analisti politik, Imer Mushkolaj, ka ironizuar me vendimin e fundit të Qeverisë së Kosovës për shtrejntimin e energjisë elektrike, shkruan Gazeta Metro.


Ai ka thënë se më mirë do të ishte për të gjithë që të jetonin në veri meqë atje shteti e paguan rrymën.

Këtu keni statusin e tij.

“Ma mirë na bjen me shku krejtve me jetu n’veri. Bile na pagun shteti rrymën”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook. /gazetametro.net

Përndryshe, vendimi i Qeverisë së Kosovës për shtrejtimin e energjisë elektrike në vend ka ngjallur kundërshtime të mëdha nga opozita dhe Shoqëria Civile, ku nuk janë përjashtuar edhe organizimi i protestave. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë