Loading…

Musmurati me mesazh prekës për mësimdhënësit, prindërit dhe nxënësit e Prishtinës

  • 12/02/2024 | 14:03

Musmurati me mesazh prekës për mësimdhënësit, prindërit dhe nxënësit e Prishtinës

Pas prishjes të koalicionit qeverisës në Kryeqytet për shkak të vendimit për këmbimin e pronave në Badovc, tanimë ish-drejtoresha e Arsimit Besianë Musmurati ka bërë një postim lamtumirës për komunitetin e arsimit në Prishtinë.


Musmurati njihen për dinamizimin e punëve në Drejtorinë e Arsimit në Prishtinë, për renovime të shkollave, punësim të psikologëve, për vendosje të kamerave të sigurisë e shumë projekte tjera me rëndësi.

Në postimin e saj në Facebook, Musmurati tha që është munduar ta kryej detyrën me shumë përkushtim, dashuri e pozitivitet.

“Çfarë kënaqësie me i pa fotot në telefon të ditëve më përmbushëse të jetës sime, atyre të shërbimit si Drejtore e Arsimit në Prishtinë. Takime të përzemërta me nxënës, mësimdhënës, prindër e drejtorë shkollash. Përurime të shkollave të reja, fillim ndërtimesh, orë të kodimit, renovime pa fund, orë të leximit, yoga me fëmijë, dollapë të rinj, bibloteka të reja, trajnime të ndryshme, rekrutime meritore, kabinete të reja, e në mes, shumë përqafime e ngrohtësi.”

Postimi i plotë i saj:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë