Loading…

Mustafa: Jam shëruar plotësisht nga koroanvirusi, pati persona që ma tmerruan familjen duke ma uruar vdekjen

  • 01/08/2020 | 10:57

Mustafa: Jam shëruar plotësisht nga koroanvirusi, pati persona që ma tmerruan familjen duke ma uruar vdekjen

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK’së), Isa Mustafa, ka bërë të ditur se sot ka rezultuar negativ dhe është shëruar nga COVID-19, shkruan Gazeta Metro. 


Isa Mustafa me anë të një postimi në Facebook, ka ndarë lajmin se ka rezultuar negativ, pas përballjes me Covid-19.

Ai ka falënderuar familje, stafin e mjekëve, bashkëpunëtoret e tij partiak, presidentin Thaçi, si dhe figurat e tjera të njohura politike shqiptare.

Mustafa ka shkruar edhe për ata që uruan vdekjen e tij, e madje edhe për ata që i bën një video kinse ai ka vdekur.

”Miq të nderuar, kishte edhe të tillë që i duartrokitën sëmundjes time e që uruan vdekjen time. Pati të sojit që sajuan varrimin tim virtual në rrjetet sociale e ma tmerruan një pjesë të familjes e cila nuk ishte në rrjedhë se çfarë ka ndodhur dhe çfarë po ndodhë. Edhe këtyre iu uroj shëndet; fëmijëve dhe familjeve të tyre! Fati ynë është që tjetërkush vendosë për jetën tonë, ndërsa me disa merret drejtësia”, ka shkruar ai.

Më poshtë postimi i plotë i Isa Mustafës. /gazetametro.net

Miq të nderuarDua te ndaj me ju lajmin se kam rezultuar negativ, pas perballjes me Covid-19.Kam nderin të falënderoj…

Posted by Isa Mustafa on Saturday, 1 August 2020

Më të fundit
...
  • 08/08/2020 | 23:53
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë