Loading…

Mustafa paralajmëron ripocedim të Demarkacionit gjatë muajit

  • 06/04/2017 | 14:59

Mustafa paralajmëron ripocedim të Demarkacionit gjatë muajit

Projektligji për Demarkacionin me Malin e Zi do të riporcedohet në Kuvend gjatë këtij muaji.


Këtë e ka bërë të ditur kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa.

Ai tha se ky është obligim që duhet ta kryejnë herët apo vonë, raporton Ekonomia Online.

Këto komente Mustafa i bëri gjatë vizitës që u bëri disa bizneseve vendëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë