Loading…

Mustafa reagon pas fitores së Biden: Amerika bëri zgjedhjen e duhur

  • 07/11/2020 | 20:54

Mustafa reagon pas fitores së Biden: Amerika bëri zgjedhjen e duhur

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka uruar presidentin e ri të ShBA’së, Joe Biden, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një statusi të shkurtër në Facebook, Mustafa ka thënë se SHBA, bëri zgjedhjen e merituar.

Ky është statusi i tij i plotë:

SHBA, bëri zgjedhjen e merituar. Demokrati Joe Baiden mori përkrahje te gjerë për President të shtetit më të fuqishëm në botë. Miku dhe përkrahësi i Kosovës!

Pata rastin ta takoj dhe të bisedoj disa herë me këtë njeri të mrekullueshëm. Urime Amerikë! IM./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë