Loading…

Muzikanti nga Gjilani që u gjet i vdekur ishte familjar i Linda Halimit, ajo publikon bisedën me të

  • 26/05/2022 | 12:08

Muzikanti nga Gjilani që u gjet i vdekur ishte familjar i Linda Halimit, ajo publikon bisedën me të

Muzikanti 32-vjeçar, Lind Ibrahimi, që u gjet i vdekur në lagjen “Emshir” është djali i tezes së këngëtares Lindita Halimi.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka publikuar edhe bisedën e fundit me të.

“Qka na bone Lind”, ka shkruar këngëtarja, sipër një foto të muzikantit.

Ndryshe Lind Ibrahimi ishte pjesë e bendit të emisionit “Libero”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë