Loading…

Mysafiri i paftuar: Ariu shijon agimin në verandën e hotelit

  • 12/07/2019 | 17:58

Mysafiri i paftuar: Ariu shijon agimin në verandën e hotelit

Jo vetëm njerëzit e kanë nevojën si duket për pamje të mahnitshme, në New Hampshire të shtetit New England në bregun lindor të SHBA’ve turistët e befasuan një ari i cili po shëtiste në verandën e hotelit, transmeton Gazeta Metro.


Në Kosovë arinjtë tronditën popullatën këtë vit paksa, në SHBA njerëzit e trazuan ariun i cili me sjelljen e tij i habiti ata. Ai dukej si dukej po shijonte lindjen e diellit nga veranda e hotelit.

Mysafiri i paftuar ishte thjeshtë i uritur dhe po gërmonte në kosha plehrash për të u ushqyer. Stafi i hotelit e përzuri duke krisur me zhurmë e u largua.

Në New Hampshire invadimi i arinjve në shtëpi e apartamente është e zakonshme. Një vit më parë, mungesa e ushqimit ishte shkaku kryesor për shtimin e rasteve të sulmeve nga arinjtë ndaj njerëzve dhe numrin më të shumtë të vrasjeve të tyre që nga viti 2014./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë