Loading…

‘Nafakziu’ nga Kroacia: Nuk po më duan femrat, dukem si Vucici

  • 03/02/2023 | 20:00

‘Nafakziu’ nga Kroacia: Nuk po më duan femrat, dukem si Vucici

Born, është një djalë i ri nga Kroacia i cili po përballet me probleme jo aq të zakonshme.


Ai është në kërkim të një vajze, por problem i krijon fakti që i ngjan presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

Në rrjetin social Tinder nuk ka shumë kërkesa, por e vetmja gjë që ka rëndësi për të është që të zgjedhurën e tij potenciale të mos e shqetësojë fakti që është dyfishi i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, shkruan crnahronika.

“Nëse doni një person të pjekur me vete, dhe nuk ju shqetëson që unë dukem si Vuçiq, atëherë thjesht “rrëshqisni” djathtas – ka shkruar ai bashkë me foton në këtë rrjet social.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë