Loading…

Naim Abazi rrefen se si i ka shpëtuar jetën një plaku nga sulmi në zemër në avion

  • 19/05/2019 | 12:36

Naim Abazi rrefen se si i ka shpëtuar jetën një plaku nga sulmi në zemër në avion

Këngëtari Naim Abazi ka kujtuar një udhëtim me avion nga Shkupi në Kopenhagë ku i ka shpëtuar jetën një të moshuari, transmeton Gazeta Metro.


Abazi ka thënë se kur ai ka pas sulm në zemër në avion, të gjithë pasagjerët e kanë kthyer kryt ka ai.

Naim Abazi në ato momente është shkuar tek i moshuari dhe i ka shpëtuar jetën.

“Udhtoja njëher nga Shkupi për në Kopenhagë në një koncert dhe para se të hypja në avion po më flet një i moshuar, të njëjtin në avion e sulmoi zemra dhe derisa spikerja po kërkonte doktor, të gjithë avioni e ktheu shikimin nga unë dhe unë të njëjtin e morra dhe e shpëtova”, ka thënë Abazi. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë