Loading…

Naomi Campbell i lë pa fjalë të gjithë: Edhe pse 50 vjeqe ajo është super modelja më e komentuar

  • 22/05/2020 | 20:05

Naomi Campbell i lë pa fjalë të gjithë: Edhe pse 50 vjeqe ajo është super modelja më e komentuar

Naomi Campbell është një ikonë e padiskutueshme në botën e modës dhe këtë po e dëshmon vet ajo me çdo gjë që po bën, transmeton Gazeta Metro.


Supermodelja me origjinë nga Londra filloi karrierën e saj në moshën 15 vjeç dhe tani, në moshën 50 vjeç, ende mund të mburret me një portofolio të lakmueshme të modelimit. Ajo është një nga modelet e pakta më të mira në botë që është e angazhuar në shfaqje të modës, si fytyrë e markave të ndryshme dhe e ftuar nderi në shumë ngjarje me rëndësi.

 

View this post on Instagram

 

#Repost @essence ・・・ @naomi LOOKING FORWARD : #REPOST just made ESSENCE history as her own photographer for our 50th anniversary issue. #ESSENCE50 #shotoniphonese wearing @azzedinealaiaofficial SS20

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Ajo shkroi histori, u bë modelja e parë e zezë që hapi sfilatën e “Prada” dhe pozoi për kopertinat e Vogue dhe TIME Franceze.

Një nga sekretet e Naomit është se ajo ka ditur të përshtatet me motin dhe të jetë një kameleon në stil ndër vite.

Ajo i ka vënë vulë se ëshët një super modele edhe pse ka plot 50 vjet./gazetametro.net

Më të fundit
...

  • 13/06/2021 | 18:47
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë