Loading…

Napoli pret ofertat e Barcelonës dhe Real Madrid për Fabian

  • 28/05/2020 | 23:47

Napoli pret ofertat e Barcelonës dhe Real Madrid për Fabian

Napoli po synon të mbush arkat me shitjen e kartonit të Fabian Ruiz.


Mesfushori spanjoll i Napoli, Fabian Ruiz, ka pasur paraqitje tejet të mira në dy sezonet e fundit, duke tërhequr kështu vëmendje të madhe.

Barcelona dhe Real Madrid janë duke përgatitur lëvizjet e tyre për të siguruar shërbimet e lojtarit gjatë merkatos së verës.

‘Mundo Deportivo’ shkruan se presidenti i Napoli, Aurelio De Laurentiis po pret për ofertat e dy gjigantëve të La Liga, transmeton lajmi.net.

Dy skuadrat lidhen me lojtarin tash e disa muaj. Napoli pritet t’i ofrojë atij rinovim kontrate, për ta blinduar.

Mbetet të shihet se cila do të jetë skuadra që do të ketë shërbimet e Fabian gjatë sezonit të ardhshëm.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë