Loading…

NASA me imazhe të UFO (Video)

  • 20/11/2016 | 17:24

NASA me imazhe të UFO (Video)

UFO’t vërehen kur satelitët e NASA’s u shfaqen për të kapur një objekt të madh të paidentifikuar, gjatë misionit të tij për të vëzhguar diellin.

Kanali UFOMania ka bërë publike këtë video nga imazhet e marrura nga satelitët stereo të NASA’s që tregojnë se një sferë të madhe kalon para tyre.

1

Dy satelitë STEREO u nisen 10 vjet më parë për të marrë imazhet e Diellit nga anët e kundërta, për të lejuar fenomenet diellore të verehen më mirë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë