Loading…

Natë e zjarrtë në BBV: Pas Donaldit e Beatrixës, puthje e zjarrtë edhe mes DJ PM dhe Sarës

  • 03/12/2021 | 00:11

Natë e zjarrtë në BBV: Pas Donaldit e Beatrixës, puthje e zjarrtë edhe mes DJ PM dhe Sarës

Sonte në shtëpinë e Big Brother VIP është organizuar “dasma” e Donaldit dhe Beatrixit.


Derisa ata ishin dhëndri dhe nusja, banorët e tjerë luajtën rolin e familjarëve dhe shoqëruesve të çiftit.

Por, përveç Donaldit dhe Beatrixës, gjatë kësaj dasme të improvizuar, puthje të zjarrta pati edhe mes DJ PM dhe Sarah Berishës.

Dj PM dhe Sarah Berisha kishin dy ditë që nuk flisnin me njëri-tjetrin, derisa ajo tha se më nuk do mendoj për askënd dhe do bëjë atë që do ajo vetë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë