Loading…

NATO, stërvitje të përbashkët me FSK’në, në Bizë të Shqipërisë (Foto)

  • 24/01/2017 | 17:44

NATO, stërvitje të përbashkët me FSK’në, në Bizë të Shqipërisë (Foto)

Një kontingjent ushtarësh të Forcës së Sigurisë së Kosovës, kanë zhvilluar stërvitje të përbashkët me Forcat e Armatosura të Shqipërisë, British Army dhe  njësitë ushtarake të Forcave të Armatosura të SHBA-së.

Stërvitja është mbajtur në Bizë të Shqipërisë, ndërsa stërvitje të tilla janë mbajtur edhe herëve të kaluara.

Ju sjellim disa fotografi të stërvitjeve./gazetametro.net

16237609_762020357280764_139777124_n

16296086_762021137280686_848108510_n

16216016_762019403947526_689181979_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë