Loading…

Natyra brenda një unaze (Foto)

  • 15/12/2016 | 15:20

Natyra brenda një unaze (Foto)

Unaza të përpunuara në një mënyrë shumë të veçantë, në brendi të së cilave gjenden pyje me një pamje fantastike.


Disa mjeshtër të unaza nga kompania kanadeze “Secret Wood” përpunojnë unaza në mënyrë shumë të veçantë. Ata kanë teknikat e tyre për fshehjen e pyje, livadheve dhe peisazheve të tjera brenda një cope të vogël.

Rezultati i tyre është diçka absolutisht e pabesueshme./gazetametro.net

5831655-12991084_467281663471689_6085912944210226551_n-1470121990-650-9c06f99fce-1470754694
Këto unaza janë punuar me dorë nga druri natyrore dhe një copë rrëshire bizhuteri. Kjo teknikë e bën unazën vërtetë unike.

5831555-13669733_500972116769310_5800725522153658740_n-1470122014-650-9c06f99fce-1470754694

Brenda çdo unazë është një univers në vete. Emrat e këtyre pjesëve flasin për veten e tyre, në mënyrë të veçantë: “Valsi i erërave”.

5831255-13775584_502140859985769_6295283631357309224_n-1470122040-650-9c06f99fce-1470754694
Ju mund të shikoni në këtë thesar për orë të tëra, dhe çdo herë do të shihni diçka të re. Një pamje vërtet e mahnitshme.

5831405-13606522_497022593830929_3982256332613497768_n-1470122097-650-9c06f99fce-1470754694

Këto unaza mund të porositen ‘online’ në faqe të ndryshme të internetit duke filluar nga çmimi 90 dollarë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë