Loading…

Navas drejt Premier Ligës, Galtier: Duhet ta kuptojmë atë

  • 28/01/2023 | 08:24

Navas drejt Premier Ligës, Galtier: Duhet ta kuptojmë atë

Si duket aventurës së Keylor Navasit te Paris Saint-Germain po i vjen fundi.


Navas thuhet se është i hapur rreth idesë së kalimit në Premier Ligë te skuadra e Nottingham Forest.

Rreth kësaj situate ka folur edhe trajneri i PSG-së, Christophe Galtier, i cili tha se duhet t’i dëgjojnë mendimet e portierit për të ardhmen e tij.

“Ne duhet të kuptojmë dhe t’i dëgjojmë mendimet e Navasit për të ardhmen e tij. Asnjë vendim nuk është marrë nga ana jonë deri tani”, tha Galtier.

Mbetet të shihet vendimi i Paris Saint-Germain, nëse dëshiron që ta pranojë marrëveshjen në formë huazimi të Nottingham Forestit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë