Loading…

Ndahen Faith Evans dhe Stevie J

  • 09/11/2021 | 09:59

Ndahen Faith Evans dhe Stevie J

Faith Evans dhe Stevie J nuk janë më bashkë.


Këngëtarja 48 vjeçare dhe producenti 50 vjeçar, kanë vendosur t’i ndajnë rrugët pas tre vjet martesë.

Stevie bëri kërkesë për divorc nga Faith të hënën, sipas ET Online. Nuk janë zbuluar ende detaje të tjera rreth ndarjes së tyre.

Faith dhe Stevie u martuan në korrik të vitit 2018 në një ceremoni shumë të qetë dhe intime në një hotel në Las Vegas.

Faith dhe Stevie u takuan për herë të parë në vitet ’90 kur ai punoi me The Notorious B.I.G., me të cilin Faith ishte i martuar nga viti 1994 deri sa u vra në vitin 1997.

Më pas ajo ishte e martuar me Todd Russaw nga viti 1998 deri në 2011. Faith dhe Stevie nuk kishin fëmijë së bashku, por të dy kishin fëmijë nga marrëdhëniet e mëparshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë