Loading…

Ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson, këto janë arsyet

  • 06/08/2022 | 17:23

Ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson, këto janë arsyet

Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë ndarë pas 9 muajsh lidhje.


Ata kanë vendosur të mbesin thjesht miq, thonë ekskluzivisht burime pranë çiftit për E! Lajme.

Ndërkohë, thuhet se dyshja ka “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”.

Shkak i ndarjes së tyre është bërë distanca dhe takimet e rralla. Kjo gjë e ka bërë vërtet të vështirë ruajtjen e një marrëdhënieje.

Pete ka kaluar një pjesë të verës në Australi duke punuar në filmin Wizards! . Sa për Kim, ajo vazhdon të rrisë katër fëmijët North, Psalm, Chicago dhe Saint, me ish-in e saj Kanye West.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë