Loading…
Ndahen Ronela Hajati dhe Young Zerka
  • 14/03/2019 | 14:45

Ndahen Ronela Hajati dhe Young Zerka

Këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare, trasnmeton Gazeta Metro.


Ata janë përfolur për vite me rradhë për dashurinë e tyre, të cilën asnjëherë nuk e kanë konfirmuar plotësisht. Çifti thuhet se i ka dhënë fund romancës për shkak të disa mosmarrëveshjeve që ata kanë pasur lidhur me mënyrën si e shihnin këtë lidhje.

Edhe pse Ronela është shprehur se nuk ishte gati për bashkëjetesë, dëshironte të zyrtarizonte lidhjen e saj. Matje u përfol se kënga ‘Vuj’ ishte një dedikim kushtuar Zerkës.

Ata për vite janë parë pranë njëri-tjetrit, por tashmë pas 4 vitesh dashurie të pa pohuar publikisht çifti i ka dhënë fund. Ata madje as nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetet sociale, dhe ky është një goxha sinjal për kohët që jetojmë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë