Loading…

Ndahet çifti i njohur i showbizit

  • 19/01/2021 | 17:04

Ndahet çifti i njohur i showbizit

Pas gati një viti lidhjeje, një nga çiftet më të njohur të showbizit janë ndarë. Bëhet fjalë për aktorin Ben Affleck dhe aktoren Ana de Armas. 


Një burim i brendshëm konfirmoi ndarjen për revistën “People” dhe zbuloi se Ana, 32 vjeçe, nuk donte të jetonte më në Los Angeles, ku Beni po qëndron për fëmijët e tij.

“Ajo u nda. Marrëdhënia e tyre ishte e komplikuar. Ana nuk dëshiron të qëndrojë më në Los Angeles dhe Beni pa dyshim që duhet pasi fëmijët e tij jetojnë në Los Angeles.”

Një tjetër person i brendshëm shtoi se ndarja ishte e ndërsjellë dhe miqësore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë