Loading…

Ndahet çifti i njohur

  • 15/06/2019 | 09:07

Ndahet çifti i njohur

Çifti i njohur i shou-bizit, Chris Martin dhe Dakota Johnson i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dy vjeçare, transmeton Gazeta Metro.


Rokeri i grupit të njohur ‘Coldplay’ besohet të ju ketë thënë shokëve të tij muajin e kaluar që është ndarë aktorja amerikane, transmeton Indeksonline.

“Ata ishin duke folur për martesë por tani ata kanë vendosur t’i ndajnë rrugët.”, thotë një burim për ‘The Sun’.

Ndarja e tyre ishte e befasishme pasi që ata në paraqitjet e tyre dukeshin shumë të lumtur. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë