Loading…

Ndahet edhe çifti tjetër në familjen Berisha: Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes

  • 15/02/2020 | 10:49

Ndahet edhe çifti tjetër në familjen Berisha: Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes

Prej kohësh është përfolur për një ndarje të mundshme në mes Tunës dhe Patris Berishës pas krizës në lidhje.


Duke mos u deklaruar për këta asnjëherë, duke se tashmë kjo është konfirmuar dhe dyshja i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre.

Dyshimet për këtë janë shtuar edhe më shumë pasi Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë