Loading…

Ndahet nga burri, vallëzon nudo në oborr (Foto, +16)

  • 12/04/2017 | 16:39

Ndahet nga burri, vallëzon nudo në oborr (Foto, +16)

“Dita më e mirë e jetës sime, unë jam divorcuar zyrtarisht!” Kështu tha Jodie Marsh pasi u divorcua nga burri i saj. Por mënyra se si i festoi këtë është shumë e veçantë. Ajo ka dalë nudo në oborrin e shtëpisë së saj duke kërcyer dhe thërritur që është shumë e lumtur pas ndarjes.

Ajo u martua me James Placido në gusht të vitit 2015. Jodie Marsh u nda nga bashkëshorti pas një betje një vjeçare për t’u divorcuar.  Ajo videon e postoi në Instagram për të shënuar këtë ditë të  veçantë për të.

3f2b626400000578-4403292-image-a-60-1491951672729_1491996385-6225177

3f2b627400000578-4403292-image-a-61-1491951697539_1491996387-8543624

3f2b625c00000578-4403292-image-a-58-1491951649762_1491996389-8905235

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë