Loading…

Ndahet nga e fejuara djali i Danit: Këto fotografi e dëshmojnë të vërtetën

  • 21/10/2020 | 21:38

Ndahet nga e fejuara djali i Danit: Këto fotografi e dëshmojnë të vërtetën

Me shumë veprime lind dyshimi se Andi dhe e fejuara e tij Dafina kanë shkëputur kontaktet ndërmjet veti.


Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, kuptohet që dyshja kanë marr vendimin e papritur, që të mos jenë më bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë e dëshmon llogaria e tyre personale, duke mos ekzistuar as edhe një imazh së bashku në rrjete sociale.

Po ashtu, personat në fjalë nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.


Mbetet të shihet e vërteta rreth kësaj dileme që kanë ngritur çifti i njohur.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë