Loading…

Ndahet nga jeta regjisorja Burbuqe Berisha

  • 27/10/2021 | 13:26

Ndahet nga jeta regjisorja Burbuqe Berisha

Regjisorja e njohur, Burbuqe Berisha ka vdekur sot para pak minuta, shkruan Gazeta Metro.


Lajmin e kanë bërë të ditur kolegët e saj në Facebook.

Berisha ka pasur kohë që ka luftuar me sëmundje të rëndë dhe së fundmi këtë betejë e ka humbur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë