Loading…

Ndahet nga jeta Yvesa Salihaj, vuante nga sëmundja e leukemisë

  • 13/11/2021 | 14:51

Ndahet nga jeta Yvesa Salihaj, vuante nga sëmundja e leukemisë

Ka ndërruar jetë Yvesa Salihaj, nga Istogu e cila po vuante nga sëmundja e leukemisë, shkruan Gazeta Metro.

Për ndarjen nga jeta të saj ka njoftuar këngëtari Labinot Tahiri.

“Paska ndrruar jetë Yvesa Salihaj vajza që priste ta mposhtë semundjen e leukemisë! Vajza e djem, shoqeri, qytet i Istogut, familje e nderuar.. ju shprehi ngushëllimet me të sinqerta për vdekjen e Yvesa Salihaj nga Istogu😞. O zemra jonë ❤️menduam se po kthehesh shendosh e mirē🥲me shpresën qē po e mund semundjen e Leukemisë, por Zoti paska dashur të ju marrë mē herët!”, ka shkruar ai.

Më poshtë keni postimin e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë