Loading…

Ndalet në Jarinjë një serb në bazë të fletarrestit ndërkombëtar

  • 20/07/2017 | 12:57

Ndalet në Jarinjë një serb në bazë të fletarrestit ndërkombëtar

Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se në Jarinje, pikëkalimin kufitar mes Kosovës e Serbisë, dje në mbrëmje është arrestuar një serb.


Në raport thuhet se arrestimi është bërë në bazë të një fletarresti ndërkombëtar, por nuk jepen hollësi të tjera as për rastin, as për identitetin e të arrestuarit. Bëhet e ditur, po ashtu, se i arrestuari është dërguar në mbajtje, shkruan Gazeta Metro.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë