Loading…

Ndarja e çmimeve SAG: Eleganca dhe glamuri pa tepihun e kuq

  • 08/04/2021 | 21:30

Ndarja e çmimeve SAG: Eleganca dhe glamuri pa tepihun e kuq

Edicioni i sivjetmë i ‘Screen Actors Guild Awards’ është mbajtur online për shkak të pandemisë së coronavirusit.


Në këtë mënyrë i ka penguar shumë aktore dhe aktorë që të sjellin elegancën dhe glamurin e tyre gjatë parakalimit të rëndomtë në tepihun e kuq.

Megjithatë, shumë prej tyre i kanë shfrytëzuar rrjetet sociale duke u zbukuruar dhe kanë pozuar e shpërndarë imazhe për fansat e tyre.

Viola Davis, Kerry Washington, Nicole Kidman, Emma Corin, Jared Leto e Josh O’Connor, ishin në mesin e atyre që kanë shpërndarë imazhe në rrjetet sociale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë