Loading…

Ndau Irinën nga Bradly?, reagon Lady Gaga 

  • 11/06/2019 | 15:24

Ndau Irinën nga Bradly?, reagon Lady Gaga 

Martesa mes Bradley Cooper dhe Irina Shayk mori fund dhe çifti e dhanë lajmin zyrtarisht vetëm disa ditë më parë, transmeton Gazeta Metro.


Fansat në të gjithë botën po mendojnë se shkak për këtë ndarje është bërë Lady Gaga, e cila dyshohet të ketë ndërhyrë mes tyre.

Aktori dhe Gaga performuan së bashku këngën “Shalloë”, fituese të Oskar dhe menjëherë pas kësaj dolën thashethemet për një romancë mes tyre.

Teksa po kënonte në skenën e Park MGM në Park Theatre, Las Vegas, Gaga ka reaguar për herë të parë mbi akuzat që janë hedhur mbi të.

Ajo u është drejtuar fansave me fjalët:

“Jini të sjellshëm ose zhdukuni”.

Pas thashethemeve që lindën për një romancë mes të dyve, Gaga ka mohuar gjithçka. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë