Loading…

Ndërron jetë aktori i njohur Hasan Gashi (Foto)

  • 08/01/2017 | 20:58

Ndërron jetë aktori i njohur Hasan Gashi (Foto)

Hasan Gashi ka qenë aktori kosovar që për shumë vjet ka argëtuar popullin kosovar me humorin e tij.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur miku i tij, poashtu edhe bashkëpunëtori, Rasim Thaçi  i njohur si  ‘Cima’,  përmes rrjetit social facebook.

Hasan Gashi për publikun e gjerë ka qenë i njohur si ‘Hasan Kungji’.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur edhe kunata e tij “Ilirida Buqe Gashi”, në rrjetin social Facebook.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër me datë 9 janar në ora 14:00 në varrezat e Prishtinës në lagjen Dragodan.

“Njoftojmë miq dhe shokë se ndërrojë jetë kunati im Hasan Gashi varrimi bëhet nesër në ora 14.00 …Në varrezat e Prishtinës Dragodan”, janë këto fjalët e kunatës së tij në Facebook. /gazetametro.net

screenshot_6

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë