Loading…

Ndërron jetë ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë

  • 10/11/2021 | 09:11

Ndërron jetë ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë

Është ndarë nga jeta ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë dhe Skënderbeut, Mihallaq Kita.


Lajmi i trishtë është bërë i ditur nga miku i tij dhe ish-kolegu i tij në fushë, Zeni Çela.

Kita njihet për kontributin e tij të çmuar në gjetjen e talenteve të rinj, që ndihmuan ekipin e Skenderbeut për dekada të tëra në futboll.

Zeni Çela ka kërkuar nga Skënderbeu dhe FSHF-ja që të ndjerit Mihallaq Kita t’i akordohet titulli më i lartë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë