Loading…

Ndërron jetë në QKUK një shtetas gjerman, Policia nis hetimet

  • 30/10/2021 | 08:39

Ndërron jetë në QKUK një shtetas gjerman, Policia nis hetimet

Një shtetas gjerman ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), shkruan Gazeta Metro.

Në Polici dje është raportuar se në QKUK Prishtinë, ka ndërruar jetë viktima mashkull shtetas gjerman.

Njësitë përkatëse policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Me vendim të prokurorit  trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.  /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë