Loading…

Ndërron jetë një pacient në QKUK, policia nis hetimet

  • 25/10/2021 | 09:16

Ndërron jetë një pacient në QKUK, policia nis hetimet

Policia ka nisur hetimet rreth vdekjes së një pacienti në QKUK, shkruan Gazeta Metro.


Kjo u bë e ditur në raportin 24 orësh të policisë, ku u tha se viktima ishte duke  marrë trajtim dhe ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar për obduksion, derisa kanë filluar hetimet.

”Prishtinë, 24.10.2021 – Nga Stafi i QKUK është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte duke u trajtuar,  ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.”/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë