Loading…

Ndërtesa e MPJD mbulohet nga flamuri kuq e zi

  • 27/11/2020 | 23:48

Ndërtesa e MPJD mbulohet nga flamuri kuq e zi

Ndërtesa e Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, është mbuluar me flamurin kuq e zi, shkruan Gazeta Metro. 


Me anë të një projektori flamuri Kombëtar kuq e zi është vendosur në ballë te ndërtesës së Ministrisë.

Ndryshe nesër festohet 108 vjetori i Ditës së Flamurit dhe i Pavarësisë së Shqipërisë.

Më poshtë fotografitë e bëra tek objekti i MPJD. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë