Loading…
Ndeshje e tmerrshme: Tejkalon traktorin, bëhet copë në ndeshje me kamionin (VIDEO)
  • 15/04/2019 | 09:16

Ndeshje e tmerrshme: Tejkalon traktorin, bëhet copë në ndeshje me kamionin (VIDEO)

Afër Kralevës, në Serbi, kamerat e mbikëqyrjes kanë regjistruar një ndeshje të tmerrshme, në të cilën një person ka vdekur, ndërsa dy të tjerë kanë marrë rëndime të rënda, transmeton Gazeta Metro.


Ndeshja ka ndodhur të shtunën, kur vozitësi i Hyundait ka tentuar ta tejkalojë traktorin me rimorkio, prandaj ka dalë në shiritin e majtë të rrugës dhe është ndeshur drejtpërdrejt me një kamion, i cili po vinte nga drejtimi i kundërt.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë