Loading…

Ndeshje e vështirë për Werder Bremenin, Milot Rashica me shokë kërkojnë këndelljen

  • 23/05/2020 | 14:33

Ndeshje e vështirë për Werder Bremenin, Milot Rashica me shokë kërkojnë këndelljen

Bundesliga gjermane sot (e shtunë) vazhdon me ndeshjet e javës së 27’të, pas rikthimit javën e kaluar pas një pezullimi prej 2 muajsh për shkak të pandemisë së koronavirusit, transmeton Gazeta Metro.


Werder Bremeni i Milot Rashicës nuk do këtë aspak punë të lehtë në udhëtim te Freiburgu, skuadër e cila renditet në pozitën e shtatë.

Kjo ndeshje zhvillohet me fillim prej orës 15:30 në ‘Schwarzwald-Stadion’ dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Formacioni zyrtar i Freiburgut:

<

>

Formacioni zyrtar i Werder Bremenit:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë