Loading…

Ndeshje për të mos u humbur sonte në Kupën e Botës: Brazili sfidohet nga Kroacia, Argjentina mat forcat me Holandën

  • 09/12/2022 | 09:12

Ndeshje për të mos u humbur sonte në Kupën e Botës: Brazili sfidohet nga Kroacia, Argjentina mat forcat me Holandën

Kampionati Botëror rikthehet sot, më fillim nga ora 16:00, për të dhuruar ndeshje spektakolare në kuadër të fazës çerekfinale.


Në këtë orë Brazili do të ndeshet nënkampionin në fuqi, Kroacinë, teksa katër orë më vonë (20:00) Argjentina sfidohet nga Holanda.

Sa u përket favoritëve, është e vështirë të shquhen, veçmas në këto ndeshje.

Gjithsesi, marrë parasysh formën e treguar në këtë kampionat, Brazili dhe Argjentina janë më të favorizuar që të triumfojnë.

Mbetet të shihet se cili do të jetë epilogu për këto dy sfida.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë