Loading…

Ndeshjet e së shtunës në Superligë

  • 29/04/2017 | 09:41

Ndeshjet e së shtunës në Superligë

Ferronikelit i duhet të fitojë në Gjilan për të mbajtur hapin për kreun e tabelës pas fitores së Trepçës’89 të premten.

Prej orës 15:00 zhvillohet edhe takimi Llapi – Liria, ndërsa ndeshjet e mbetura zhvillohen të dielën. Pas kësaj xhiroje mbesin edhe 5 lojë deri në përfundim të sezonit.

E shtunë, ora 15:00

Gjilani – Ferronikeli

Llapi Liria

E dielë, ora 15:00

Besa – Prishtina

Trepça – Drenica

Drita – Ferizaj

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë